Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Kargo kaç günde gelir?

  Kargolar bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.
  Marmara bölgesi ve büyük şehirlere 1-2 gün içerisinde kargolar ulaşabilmektedir.
  Ancak, köy ya da ilçelerde bu zaman kargo firmasına göre de değişkenlik gösterebilmektedir.
  Siparişinizi verirken kargo firmasını bu kriterleri göz önüne alarak vermenizi tavsiye ederiz.

 • Kargomu nasıl takip edebilirim?

  Kargo takibi yapabilmeniz için hesabım, siparişlerim sayfası ve sipariş no butonuna tıklayarak takip edebilirsiniz.

 • Kargo teslimat sonrası ürünüm hasarlı çıktı ne yapmalıyım?

  Size teslim edilen paketin içinden ürünün hasarlı, ezik ya da ıslak çıkması durumunda; Durumu teslimat sırasında fark ediyorsanız paketi teslim almayınız. Durumu teslimattan sonra fark ettiyseniz: Ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekmeniz gereklidir. 0532 227 70 90 numaralı telefonumuzdan bizi arayıp durumu anlatmanız gerekmektedir.

  Söz konusu işlemleri yaptıktan sonra ürünler tarafınıza sağlam olarak yeniden gönderilecek ya da ürün bedeli iade edilecektir. Elinize geçen hasarlı paket ile ilgili yapmanız gerekenler temsilcimiz tarafından size telefonda anlatılacaktır.

 • Sipariş esnasında T.C. Kimlik no neden isteniyor?

  29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazate’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. T.C. Kimlik Numaranız da dahil olmak üzere, üyelik bilgileriniz 3.şahıs veya kurumlarla paylaşılmamaktadır. Yurt dışında yaşayanlar veya Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu üyelerimiz için T.C. Kimlik Numarası zorunlu olmamakla beraber, bu durum açık ve net bir şekilde görülebilir olmalıdır. Yani, yurt dışında yaşayanların teslimat adresleri, yurt içinde yaşayan yabancı uyrukluların da isimleri yabancı kaynaklı olmalıdır. Bu şartlara uyan üyeler, sipariş verirken, T.C. Kimlik Numarası yazılması gereken alana 00000000000 değerini girebilirler. T.C. Kimlik Numarası girmemiş veya yapılan kontrollerde başkasına ait numara giren üyelerin siparişleri işleme alınmayıp, bekletilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.